دانلود بازی Styx Shards of Darkness برای PC

به طور کلی بازی Styx Shards of Darkness از داستانی سر راست و بدون پیچش چندان خاصی بهره می‌برد. در ابتدای هر مرحله به وسیله کات سین هایی که حکم ارتباط دهنده مراحل بازی را دارند و همچنین گفت و گوهایی که با کاراکترهای دیگر صورت می‌پذیرد، داستان و پیرو آن اهداف آن مرحله بیان می‌شود.  مشکلی که در این میان وجود دارد، عدم توانایی بازی در قانع کردن مخاطب به مربوط بودن بعضی از مراحل به یکدیگر است. کاراکترهایی که در طول بازی استیکس با آن‌ها رو به رو می‌شود نیز شخصیت پردازی چندان پیچیده ای ندارند و پرداخت آن‌ها چندان قوی نبوده اما قابل قبول است.

با این حال اگر از شخصیت های جانبی گذر کنیم ، خود استیکس از شخصیت پردازی بهتری بهره‌مند است و مونولوگ‌هایی نیز که با انجام اهداف مختلف بیان می‌کند به شخصیت پردازی او کمک کرده و مخاطب را تا حدودی به یاد گرت (شخصیت اصلی باز های سری Thief) می‌اندازد!

علاوه بر این مورد با هر بار مرگ( که به لطف بعضی از مکانیک‌های دارای اشکال بازی کم نیز اتفاق نمی‌افتد) استیکس با شکستن دیوار چهارم شروع به صحبت و اکثرا انتقاد از گیمر به دلیل به کشتن دادنش می‌کند! این مورد با اینکه بر روی کاغذ بسیار جالب به نظر می‌رسد، در عمل چندان قوی پیاده سازی نشده است و خیلی زود شاهد تکراری شدن اکثرا دیالوگ های گفته شده توسط استیکس هستیم.

با این وجود کماکان هستند مواردی که پس از چند ساعت بازی با دیالوگ تازه ای روبه رو می‌شویم و احیانا به لطف طعنه‌ای که استیکس به ما می‌زند، خنده ای بر لبانمان نقش می‌بندد. در نهایت می‌توان گفت که کلیت داستان چیزیست که کمتر در عناوین دیگر دیده‌ایم و از این نظر می‌توان امتیاز مثبتی را برای داستان در نظر گرفت.

برای ساخت بازی از نسخه چهارم موتور Unreal Engine استفاده شده است. موتوری که کاملا در خور نسل هشتم بوده و شاهد عرضه عناوینی بسیار با کیفیت که توسط این موتور ساخته شده‌اند، بوده‌ایم. نکته‌ای که مسلما شامل حال استیکس نمی‌شود. از نظر تکنیکی این عنوان در سطحی کاملا معمولی قرار می‌گیرد.

کیفیت بافت‌ها در سطح متوسطی قرار دارد و کم پیش نمی آید که شاهد بافت‌هایی دو بعدی باشید.

کاراکترهای اصلی اگرچه از پردازش مناسبی بهره می‌برند، اما نمی‌توان لقب پرجزییات را به آن‌ها داد و از این نظر صرفا در حد قابل قبولی قرار دارند. نورپردازی بازی نیز از نکات تقریبا مثبت آن به شمار می رود با این حال سایه پردازی‌ها دارای کیفیت چندان مناسبی نیستند. انیمیشن‌های کاراکترها نیز مصنوعی و خشک بوده و اغراق نیست اگر آن ها را در حد عناوین دو نسل قبل یا اوایل نسل پیش بدانیم.

به طور کلی خروجی‌ای که سازندگان از موتوری در این حد قدرتمند گرفته‌اند بسیار ناامید کننده است و بازی از نظر تکنیکی به مثابه عناوینی است که با Unreal Engine 3 ساخته شده بودند. در پایان نیز بپردازیم به موسیقی و صداگذاری. خوشبختانه عملکرد صداگذاران در سطح مطلوبی قرار دارد و کم پیش می آید که از بیان دیالوگ توسط کاراکترها زده شوید.

با این حال به سبب تعداد کم صداگذاران شاهد صداهای تکراری در میان دشمنان خواهید بود. موسیقی‌های بازی نیز در سطحی کاملا معمولی و فراموش شدنی قرار دارند و کم پیش می‌آید که موسیقی ای بتواند توجه شما را به خود جلب کند.

به طور کلی می توان Styx Shards of Darkness را عنوانی قابل قبول درسبک مخفی کاری کلاسیک دانست که در حال حاضر و در نبود عنوان شاخصی در این سبک، علاقه مندان را راضی خواهد کرد. بازی اگرچه از مشکلات فنی مختلفی بهره می برد، اما پیشرفت قابل توجهی نیز نسبت به قسمت قبلی کرده است و برخلاف عنوان قبلی، می‌توان تجربه آن را توصیه کرد.

 

حداقل سیستم مورد نیاز Styx Shards of Darkness :

OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: AMD FX-6300 (3,5GHz) / Intel i5-2500 (3,3GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1 GB, AMD Radeon R7 260X / NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space
Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE ONLINE GAME

 

تریلر بازی Styx Shards of Darkness

 

حجم فایل دانلودی : ۴ گیگابایت

پسورد : allin1dl.ir

نوع نسخه : Fitgirl

 

دانلود نسخه Fitgirl بازی Styx Shards of Darkness

جهت ورود به صفحه لینک های دانلود بازی اینجا را کلیک کنید …

 

About محمدرضا 280 Articles
محمدرضا هستم . حدود 8 سال است که وبلاگ نویسی را شروع کرده ام و 15 سال هست که دنیای گیم را دنبال میکنم . به دنیای فیلم و سریال نیز علاقه مند بوده و ساعاتی از شبانه روز را به تماشای آن اختصاص میدهم . هدف از ساخت این سایت ساخت آرشیوی کامل از بازی های PC جهت دانلود بوده است . خوشحال میشوم انتقادات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات برای من ارسال کنید . متشکرم

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*