دانلود بازی Grand Theft Auto III برای PC

Grand Theft Auto III / GTA 3 (جی تی ای ۳) یک بازی اکشن جهان باز سوم شخص شوتر ماجرایی است که توسط DMA Design توسعه و به دست Rockstar Games انتشار یافت. این بازی در ۲۲ اکتبر ۲۰۰۱ برای پلی استیشن ۲، در ۲۰ مارچ ۲۰۰۲ برای ویندوز مایکروسافت و ۳۱ اکتبر ۲۰۰۳ برای ایکس باکس منتشر شد. این بازی از دیدگاه سوم شخص بازی می شود و جهان آن با پای پیاده یا با وسیله نقلیه پیمایش می شود. طراحی جهان باز به بازیکن این امکان را می دهد تا در شهر Liberty City آزادانه پرسه بزند. توسعه بین DMA Design، بر پایه Edinburgh و Rockstar در New York City مشترک می باشد.

در این بازی، بازیکنان ماموریت ها را کامل می کنند. سناریوهای خطی با مجموعه اهداف در جهت پیشرفت از طریق داستان می باشد. ممکن است که چند ماموریت فعال در حال اجرا در یک زمان داشته باشید، که برخی از ماموریت ها طالب این است که بازیکن صبر کند تا دستورالعمل ها صادر شود یا حوادثی رخ دهد.

در خارج از ماموریت ها بازیکنان می توانند ازاده در دنیای Open-World بگردند و توانایی تکمیل جهت آپشن ماموریت ها را نیز دارند. Liberty City از سه بخش تشکیل شده است: Portland, Staunton Island و Shoreside Vale. جزایر باز می شوند تا به بازیکنان برای پیشرفت داستان کمک کنند.

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Grand Theft Auto III :

OS: Win 98/ME/2000/XP

Processor: Pentium III 450 MHz CPU

Memory: 96 MB RAM

Free Hard Drive Space: 500MB free hard disk space

Video Card: 16 MB Direct3D Video Card

DirectX ۱۶ MB Direct3D Video Card

Sound: Fully DirectX compatible Sound Card

 

تریلر بازی Grand Theft Auto III

 

حجم فایل دانلودی : ۱٫۳ گیگابایت

پسورد : allin1dl.ir

نوع نسخه : زبان اصلی ( کامل )

 

دانلود Grand Theft Auto III

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

 

About محمدرضا 191 Articles
محمدرضا هستم . حدود 8 سال است که وبلاگ نویسی را شروع کرده ام و 15 سال هست که دنیای گیم را دنبال میکنم . به دنیای فیلم و سریال نیز علاقه مند بوده و ساعاتی از شبانه روز را به تماشای آن اختصاص میدهم . هدف از ساخت این سایت ساخت آرشیوی کامل از بازی های PC جهت دانلود بوده است . خوشحال میشوم انتقادات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات برای من ارسال کنید . متشکرم

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*